Poslední turnaj juniorek za tři body

Juniorky se v neděli vydaly na jeden z nejdelších výjezdů, až za hranice lázeňského města, do Chodova u Karlových Varů.

Prvním soupeřem bylo pouze osmičlenné družstvo Vinohrad. Po celý zápas se hrálo na polovině soupeře, ale výsledek tomu vůbec neodpovídal. Holkám se nedařilo i z jasných šancí do prázdné branky vstřelit gól. I přestože jsme holky varovaly, že jediný gól může rozhodnout celý zápas, nezabralo to. Hračky Vinohrad dokázaly využít dvě brejkové situace, na které byla krátká i jinak skvěle chytající Štěpánka. I přes skvělou hru v šesti se nám nepodařilo srovnat skóre a zápas tak skončil 2:3 v náš neprospěch.

Do druhého zápasu s domácím týmem TJ Plamen Chodov vstoupily holky už o něco lépe a s vyšším nasazením. Dařila se nám především koncovka a již po první třetině jsme vedly 2:1. Ve druhé třetině jsme nepolevily ve svém tempu a soupeři nasázely hned čtyři góly. Ve třetí třetině jsme se nám podařilo dále dostávat soupeře pod tlak a především zásluhou Kateřiny Kubištové, které se podařilo vstřelit v celém zápase hned čtyři góly, přičemž jeden dokonce v oslabení, zápas skončil 8:1. Holky se tak se sezónou rozloučily více než skvěle.

A tímto článkem se s vámi chceme rozloučit i my. Děkujeme všem rodičům za podporu a trpělivost. Odcházejícím hráčkám přejeme hodně štěstí v ženské kategorii a těm přicházejícím, ať se dobře začlení v té juniorské. Budeme se na vás těšit opět příští rok.

Autorky: Eliška Škvorová, Ivana Lamková