Elévky se na turnaji bavily nejen florbalem

V neděli se odehrál jeden z posledních turnajů našich nejmenších princezen ve sportovní hale Nový Porg.

První zápas na děvčata čekaly soupeřky z Boleslavi. Úvodní desetiminutovka byla do obrany velice zodpovědná z obou stran. Oběma týmům se podařilo vstřelit shodně po jedné brance, tudíž se rozhodovalo až ve druhé části. Tu však holky z Bolky zvládly o něco líp.

O pauze mezi zápasy jsme se přesunuly na venkovní hřiště (musely jsme konečně využít krásného jarního počasí), abychom odehrály neméně napínavé utkání, tentokrát jsem však odhodily florbalky a vyměnily jsme je za „fotbalový“ míč.

Druhý zápas byl velice napínavý do posledních vteřin. Celý zápas jsme se se Spartou přetahovaly o každý centimetr hřiště. Druhou polovinu jsme téměř celou dobu vedly o jednu branku, tento náskok se nám bohužel nepodařilo udržet, když se pár vteřin před koncem podařilo soupeři srovnat. Musím poznamenat, že remíza z tohoto souboje je velice dobrý výsledek.

V posledním zápase nás čekal nejtěžší soupeř – Tigers. Po krátké pauze byla první polovina víceméně vyrovnaná. Od Panterek chyběla koncovka, toho soupeř využil, podařilo se mu prolomit naši obranu a následně se mohl radovat z výhry.

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Veronika Zittová