Bronzové místo Elévů C

Krásný slunečný sobotní den Elévové C započali předposledním turnajem v pražských Petrovicích. Premiéru si odbyli Gery a Robin a musím uznat, že se za svůj výkon ani jeden nemuseli stydět.

První utkání jsme nastoupili proti čarodějům z Prahy 10. Začátek se nám nevyvedl a předvedli jsme klasický výkon v prvních zápasech. Bez pohybu bez balonku, předvedená hra byla jak ve vlnách a stávali se nám pořád ty samé chyby.

Druhý zápas proti Mělníku už vypadal úplně jinak. Po ospalé první polovině se kluci probrali a upravili svou zběsilou hru nahoru a dolů a zkušeně si pohlídali vítězství a konec utkání odehráli v obranném módu.

V posledním utkání jsme se střetli s domácím týmem Petrovic, kterým jsme měli co vracet. Zápas měl od začátku velký náboj. Díky individuálním kombinacím jednotlivých trojic jsme se dostali po první půlce do značeného vedení, které jsme si pohlídali, a mohli slavit třetí místo a hned byl zbytek dne veselejší.

Jsem ráda, že se noví hráči zapojili bez problému a nebylo poznat, že je to jejich první turnaj. Ukázaný výkon nemusí žádného hráče mrzet. Některé věci je ještě třeba vypilovat, ale od toho jsou tréninky. Děkuji všem za účast a sportu zdar!

Autor: Andy