Přípravka znovu zakončila turnaj až na nájezdy

Přípravku čekal po dlouhé době turnaj mimo Prahu. A to v nedalekém Kladně.

V prvním zápase nás čekal celek Bohemians. Od prvního hvizdu jsme na hřišti měli jasnou převahu. Nádherné kombinace spoluhráčů vedly k postupnému navyšování skóre. První část byla plně pod naši taktovkou. Ale i soupeř dokázal dát 2 góly. Během přestávky zaznělo několik postřehů, co je třeba zlepšit. Ovšem zlepšení předvedl soupeř, když dokázal pomalu snižovat náš náskok. I díky hrubce trenéra. #sorryjako. Ovšem srovnání už bylo až moc a tak následoval time-out. Uklidnit hráče, přerušit nájezdové vlny Bohemians a dojít si pro zaslouženou výhru. A skutečně se nám to povedlo, v rychlém sledu se nám podařilo odskočit na rozdíl 2 branek a dojít si tak pro vydařenou výhru.
V druhém utkání nás zlobil soupeř Prague Tigers. Nic se nám nedařilo, bylo to jako den a noc. I přes naše útoky soupeřův gólman odolával a po první části jasně vedl. No nic, půjdeme do nich hned od startu. A skvělým tlakem se hned po 8 vteřinách prosadil Matěj. Nabudilo nás to, ale soupeř dál pokračoval ve své krasojízdě. Naše nedůsledné bránění tak vedlo k prohře v druhém zápase.

V závěru turnaje nás čekal klub Wizards. Inu není se na co šetřit, chceme si zlepšit chuť a napravit tak dojem z předchozího zápasu. A dařilo se, ujali jsme se rychlého vedení a pomalu navyšovali skóre. Zdálo se, že nám to půjde. Ovšem druhá část přinesla totální obrat soupeře, kterému se podařilo srovnat minutu před koncem. A jak je naší tradicí, šlo se do nájezdů, který skvěle proměnil Vojta, a nás podržel třemi skvělými zákroky při nájezdech Ondra. A druhá výhra byla na světě.

Autor: Toli