Starší žáci B neudrželi historický koš a padají o patro níž!

Zatímco loni se stejná sestava Starších žáků B potácela na hraně 10. koše, letos dělá fanouškům radost o poznání vyšší. Panteři se postupně dokázali dostat až do koše šestého, premiérová účast však i přes bojovný výkon končí posledním místem. Na závěr sezony jim tak odpadne cestování do Neratovic a naposledy si v polovině dubna zahrají na Barrandově. Předposlední sezonní report si na svá bedra vzal „záskok“ Tom Drašnar, který si zapomněl nařídit budík.

První zápas kluci nastoupili proti silnějšímu soupeři Spartě, a i když byl soupeř v průměru o něco mladší, tak na hokejce byl lepší a naše kluky přehrával. I přesto se Panteři nevzdali a zahráli a nimi dobrý zápas (2:10).

Druhý soupeř z Kutné hory byl pro kluky hratelnější, ale byl vyšší a rychlejší, takže kluci s ním měli opravdu velké problémy. Byť bojovali, tak nakonec padli 1:2.

O páté místo nás chtěli připravit soupeři z Black Angels a byť to byl z těch tří „nejlehčí“ protivník, opět jsme inkasovali jako první. Navíc záhy využil našeho špatného střídání a odskočil na dvoubrankový náskok. Ve druhé polovině se konečně projevila naše chuť po gólech a během chvíle jsme vyrovnali. Ofenzivní styl přinesl ovoce znovu Blackům, kteří si vzali vedení zpět. A nakonec ho dokázali udržet, i přes naší místy až kulometnou palbu a dvě obrovské šance, ve kterých nejprve Šíma nastřelil tyč a chvíli před koncem Honza o pár milimetrů netrefil šibenici. Konečný stav 2:3.

Autor: Tomáš Drašnar