Iveta Krahulcová: „Hodně se mi tu zalíbilo!“

Beroun – další turnaj odehrála první rezerva princezen na hale, kterou moc dobře znají všechny mužské rezervní týmy, tj. hala v Berouně. Nejprve prohráli v prvním zápase s Tigers Praha a ve druhém zápase si poradily s Wildcats Praha (a to i se suplujícím trenérem Jenčou). Nahlédneme ale i do zákulisí a vyzpovídáme novou oporu princezen Ivetu Krahulcovou!

Jak by si zhodnotila zápas s Prague Tigers?

Zápas to pro nás byl hodně smolný. I když byl soupeř často lepší než my, dokázaly jsme se ubránit a držet krok. Po zbytečných chybách jsme však obdržely laciné branky a svoje šance jsme nedokázaly využít, takže to dopadlo tak, jak to dopadlo.

Myslíš si, že zápas ovlivnilo hlavně pětiminutové vyloučení?

Určitě. Nerada hodnotím rozhodčí, ale tohle prostě moc nezvládli a nám to ubralo hodně sil, které by se při dotahování hodily.

Jak by si zhodnotila zápas s Wildcats?

Já ty týmy zatím moc neznám a podle tabulky lze těžko hodnotit, ale podle toho, co všichni říkali, to vypadalo, že bychom si s nimi měly hravě poradit. Od začátku to tak i vypadalo, kontrolovaly jsme hru, ale pak jsme se asi trochu nechaly unést a dostaly opět zbytečné branky. Takže to nakonec bylo trochu drama, ale jinak jsme byly určitě lepší, chce to jen doladit některé detaily.

Zápas jste odehrály proti týmu z nižších pater tabulky. Jak moc jste se podřídily tempu soupeře?

Celkem dost. Mohly jsme si v klidu hrát svou hru, vyťukat si to a nasázet pár hezkých fíků (ala Barca). Místo toho jsme ale opět dělaly zbytečné chyby a zapomínaly na obranu. Což je škoda, Maruška by si nulu určitě zasloužila. Ve všech zápasech, co jsem zatím odehrála, nás hodně podržela.

Co říkáš na dosavadní průběh sezóny?

Podle toho, co jsem slyšela o loňském průběhu, tak je to celkem úspěch. Jsem tu ale krátce, tak si netroufám hodnotit nějak víc.

A teď poslední otázka. V týmu jsi teprve polovinu sezóny. Můžeme počítat s tím, že tě od září opět uvidíme na hřišti v panterských barvách?

Tak na tuhle otázku bych hrozně ráda odpověděla kladně, protože se mi tu hodně zalíbilo. Ale svoji budoucnost stále ještě řeším, tak uvidíme.

 

Autor: Daneček