Další turnaj Dorostenek v domácí aréně na Radlicích

Už v osm ráno jsme se scházeli do domácí haly v Radlicích, kde jsme pořádali další turnaj Dorostenek. Soupeřem nám byla známá Mladá Boleslav.

Hned od první minuty bylo znát, že zápas je ospalý. V první třetině měla Boleslav více ze hry. Byla více na míčku a my se snažily aktivním napadáním získávat míčky a dostávat se do šancí. Musím být upřimný, moc šancí nebylo. Soupeř se po jedné pěkné střele ujal vedení a první třetina skončila za stavu 1:0. O přestávce jsme si řekli, že musíme přidat, že máme na víc a že chceme soupeřky minimálně potrápit a nabrat nové zkušenosti. Ve druhé třetině přidal spíš soupeř. Hrál s pohybem a krásně kombinoval a my jsme v tu chvíli tahali za hodně kratší konec. Po druhé třetině svítilo na výsledkové tabuli skóre 5:0. Třetí třetinu jsme už jen dohrávali. Holky měly v hlavách konec zápasu a probudila se v nich klasická česká nátura, kdy si řekly, že už nemají šanci zvrátit vývoj zápasu, a vypustily tak zbytek utkání. Třetí třetina skončila poměrem 5:0 a konečný výsledek 10:0 byl pro soupeře zcela zasloužený.

Musíme se z tohoto zápasu se poučit. Týmu chyběl vítězný duch, podpora mezi hráčkami a nasazení. Musím přiznat, že jsem byl zklamán a moc dobře vím, že holky mají na víc. Musí ale změnit svůj přístup k zápasům. Děkuji rodičům za podporu.

Panthers Praha 0:10 FA Mladá Boleslav (online)

Autor: Jenča