V zápase s Benešovem tentokrát Juniorky vybojovaly bod

Holky čekala dohrávka s Benešovem, a to netradičně v čase pátečního tréninku. Soupeř dorazil klasicky se sedmi hráčkami, což, jak jsme věděly z předchozího týdne, nic neznamenalo.

Před zápasem bylo klasicky řečeno, co je potřeba zlepšit a na čem zamakat, abychom si z tohoto zápasu odnesly tentokrát plný počet bodů my. Menší změny v sestavě holky nerozházely a do zápasu nastoupily velmi dobře. Přesto to byl tým z Benešova, který se první mohl radovat z gólu, který padl po jejich brejkové akci. O pauze mezi třetinami následovala porada, kde jsme si řekly, že je třeba pokračovat v tempu, které holky nastavily a nepolevovat.

To se holkám skutečně povedlo a vyneslo nám to i vyrovnávací gól, kdy se tři minuty před koncem třetiny prosadila Verča Trenklerová. Do třetí třetiny jsme nastoupily z našeho pohledu trochu v pomalejším tempu, nicméně i přesto se nám podařilo odskočit o gól zásluhou Kateřiny Kubištové. Bohužel vzápětí odpověděl Benešov a bylo opět srovnáno. Následoval ještě malý srdeční infarkt v podobě našeho oslabení, které se nám podařilo ustát bez obdrženého gólu. Ovšem po dalším nedůrazu na brankovišti holky „darovaly“ soupeřkám z Benešova další branku. S tím, že bychom nechaly Benešov opět odjet s třemi body, se ale nehodlala smířit Karyna Gren, která přízemní střelou, rychlostí, která se jen tak nevidí, vyrovnala. Stav byl opět nerozhodný a do konce zápasu se již skóre nezměnilo. Z tohoto utkání si tedy každý tým odvážel po bodu, nicméně je třeba říct, že naše předvedená hra byla o třídu lepší, než o víkendu, a tři body bychom si zasloužili.

Děkujeme všem divákům, kteří se tentokrát dostavili v hojném počtu, a příště se budeme zase těšit na viděnou.

Autor: Eliška

Panthers Praha – SK Florbal Benešov 3:3 (0:1, 1:0, 2:2) online