Mužská rezerva na rozuzlení své sezony teprve čeká

Zatímco dva elitní celky našeho klubu již mají po sezoně, tak naše mužská první rezerva plná nadějných mladíků, věrných odchovanců nebo stárnoucích legend se teprve vrcholu blíží a jestli po sezoně budou jakožto nováček nejvyšší regionální ligy i na stupních vítězů, se teprve uvidí.

Začátek sezony měli parádní – šest zápasů v řadě ve znamení přesvědčivých výher a první místo v tabulce. Pak ale přišla první ztráta bodu s ambiciózními mladíky zvanými Bučis Team a sice 2:3 na nájezdy a hned v tom samém kole ztráta bodu s rezervou Králova Dvora po výsledku 5:4 na nájezdy a další kolo prohra s legendárním Future, kterému pak po Novém roce naši borci přepustili i vedení v soutěži, když s ním opět prohráli a ještě věnovali dva body rezervě Chodova. Po bodu pak ještě dostali kluci, co si říkají Kubánský Klan a v posledním kole, které jsme pořádali v naší milované nafukovačce ještě druhá rezerva Vinohrad, než jsme se s chutí vrhli na Chodov B (13:3).

Situace je tedy taková, že trofej za vítězství v soutěži u nikomu nepřepustí slavný Future, který se loni sám z vlastní vůle nechal vyřadit z Divize, aby si zvedl sebevědomí a uvidíme, jestli se do celostátní Divize opět bude chtít a hlavně bude moct vrátit. Boj bude tedy o druhé, přímé postupové místo. Zatím ho sdílíme my s Bučis Teamem, protože máme shodně 41 bodů a hned následující kolo týden po Velikonocích dojde v Berouně ke vzájemnému střetnutí, které nejspíše rozhodne. Ovšem sami víme, že ani případná výhra nic neznamená, protože ze zbývajících 3 zápasů ještě můžeme poztrácet hned několik bodů – jak jsme psali v úvodu. A také je třeba myslet na třetího vzadu, kterým je zmíněný B tým Králova Dvora, který sice s námi má horší zápasy, ale ztrácí jenom bod, takže při případné dělbě bodů mezi námi a Bučisem a jeho relativně lehkému losu, může před posledním kolem být stříbrný právě on.

Aby to bylo ještě zamotanější, tak vzájemný zápas Bučis – Dvůr B skončil přesvědčivou výhrou středočechů (7:3) a k odvětě dojde až v úplně posledním kole, takže to bude ještě napínavé.