Elévky vezou z Jižního Města kopu nových zkušeností

Další turnaj elévek se konal na sportovní hale Jedenáctka, kde se tentokrát naše řady sešly v nebývale vysokém počtu, ve dvou kompletních trojicích a jedné brankářce.

Už po postupu z velice vydařeného předchozího turnaje bylo jasné, že holky budou tentokrát primárně sbírat spoustu užitečných zkušeností od svých ligových sokyň.
Do úvodního utkání holky nevstoupily vůbec dobře. Nemohly se pořádně na hřišti najít, do útoku vázla koncovka a do obrany s pokrýváním hráček to také nebylo úplně valné. Po poradě mezi zápasy holky vstoupily do druhého souboje podstatně lépe. Samozřejmě, že je vždy co zlepšovat, ale Panterky tentokrát předvedly nejlepší výkon za celý turnaj.

Třetí a čtvrtý zápas se odehrával v podobném duchu. Nastoupily proti nám protihráčky v průměru o hlavu vyšší než my, které měly hlavně několikaletou zkušenost i z vyšších ligových soutěží. Určitě bych chtěla pochválit holky, že šly i do těchto utkání s vysokým nasazením a odhodláním. Jako velké plus bych chtěla také vyzdvihnout to, že se holky zlepšily ve hře tělem, takže doufám, že tuto dovednost do příštích turnajů či tréninků nezapomenou.

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů

Panthers Praha – Florbalová akademie MB Dračice 2:14
Panthers Praha – Acema Sparta Praha 3:9
Panthers Praha – Fat Pipe Florbal Chodov 2:16
Panthers Praha – Black Angels 1:20