Jeden nepovedený a dva povedené zápasy stačily pouze na čtvrté místo

V prvním zápase jsme se utkaly s Chodovem Blue. Minulý zápas jsme s nimi remizovaly, a proto jsme dnes šly do zápasu s tím, že je musíme porazit. V prvním poločase jsme měly mnoho šancí, ale z toho jsme proměnily pouze dvě. První poločas tak skončil 2:0 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme šly se stejným nasazením a kromě oslabení, ve kterém jsme dostaly gól, jsme měly herní převahu spíše my. Přidaly jsme další tři góly a mohly jsme se tak radovat z konečného vítězství 5:1.

Autorky: Rety&Strnad

V druhém zápase nás čekal celek Bohemky, která byla velkým favoritem. Nasazení od holek bylo dobré, ale dělali jsme laciné chyby, které soupeř nemilosrdně trestal. Nepomohlo ani přeházení sestavy a otázkou bylo pouze to, jaký příděl dostaneme. Na začátku druhé části jsme alespoň přidali malou náplast v podobě čestného gólu z hole Rety.

V duelu o 3. místo nás čekal celek Tigers. Úkol byl jasný, ukázat #princeznám, jak že se na ně musí. Hra byla od začátku vyrovnaná, se spoustou šancí na obou stranách. Bohužel v první části jsme jednou inkasovali, ale nevsítili. Po půli byl cíl hlavně nepolevit a skórovat. Bohužel pro nás byl soupeř podruhé v zápase vyloučen (poprvé v první části) a my museli během přesilovky dvakrát lovit kulatý nesmysl v síti. Inkasovali jsme znovu a už to vypadalo hodně bledě. Chvíli před koncem přišel time-out a snaha zápas alespoň zdramatizovat. Bohužel, i přes nějaké šance jsme znovu skórovali pouze jednou po kombinaci Kačky s Rety.

Na výkonech z prvního a třetího zápasu se dá určitě stavět. Holky předvedly touhu vyhrát i při nepříznivém stavu. Moc děkujeme Monče a Terce za to, jak se zhostily role gólmanky. Děkujeme i rodičům, kteří nás přijeli podpořit a budeme se znovu těšit příště.

Autor: Mesut