Turnaj Mladších žákyň v Letňanech

Při příchodu do haly jsem si připadal spíše jako na turnaji Starších žákyň. Po rychlé kontrole, zda jsem na správné hale a jestli se zde nekonají dva turnaje jsme zjistil, že je vše v pořádku a že žádná chyba nenastala.

Report z prvního zápasu Vám přináší Lucka.

V prvním zápase naše holky nastoupily proti Vinohradům.V první polovině nastoupily s úsměvem, což jim vydrželo až do konce. Na začátku to vypadalo slibně, a to díky dvěma gólům, ovšem protihráčky byly dravější a agresivnější než my, takže rychle obrátily situaci. Po první polovině se holky stále usmívaly. Do druhé poloviny tedy nastoupily dravěji, ovšem protihráčky se nedaly a nasadily ještě vyšší tempo. Ke konci už se holky nechaly zlomit, ale i tak bojovaly až do konce. Nakonec jsme sice zápas prohrály, ale jako školení ve druhém koši to bylo skvělé.

Toli:

Druhým soupeřem nám byl celek domácích Black Angels, který na nás vletěl ještě rychleji než vlaky českých drah. Soupeř navyšoval nelichotivé skóre po našich chybách, ale naše řady hrály s úsměvem na rtech. I přes to všechno jsme se prosadily, a dokázaly tak vstřelit několik cenných gólů, kdy jsme se dokázaly prosadit proti soupeři. A vysloužily si potlesk z tribuny. Skvěle nás i na konci podržela Kája, která svými zákroky zabránila několika brankám.

V závěru nás čekal celek Tatranu. Naše pokyny zněly jasně, zápas od zápasu jsme lepším a důraznějším soupeřem, který chce hrát a nekoukat. Tatran nás vyvedl z omylu, ale my se nevzdaly a bojovaly až do samotného konce s hlavou nahoře.

I přes to, že bychom měli hrát jiný koš, se naše hra pomalu zlepšovala. Chválím hlavně Kamču s Kiki, které se nebály chodit do soubojů proti dvakrát větším hráčkám. Rodičům děkuji za podporu.

Autoři: Lucka a Toli