Novinky v e-shopu i v klubu!

Představujeme Vám aktuální novinky v klubu, které jsou výsledkem naší dlouhodobé touhy po inovacích a neustálém rozvoji klubu.

Čím začít? Úvodního slova se ujme specialista na symboliku a patos, generální sekretář Štěpán Weber: „Letos uplyne čtvrtstoletí od chvíle, kdy se začala psát neuvěřitelně spletitá historie našeho klubu a my to oslavujeme průběžně a jak jinak než prací.“ V e-shopu tedy již nyní můžete objednávat speciální edici klubového trička s výročním logem a jelikož je bez čísla, tak je ihned k odebrání a to jak na hale Radlice, tak v hale Stodola ve Střešovicích!

A k tomu jsme naopak rozšířili nabídku oblíbených tréninkových triček o černou variantu a dočkali se nové verze soupravy. Obojí můžete  objednávat na e-shopu a souprav jste si již mohli povšimnout na našich princeznách v posledním kole s Jičínem.

Od triček a textilu obecně ale pojďme dál, protože Vám můžeme představit změny a posily v organizační struktuře klubu. Kromě svých stávajících a ne vždy na první pohled viditelných (ale o to důležitějších) funkcí se Andrea Nováková bude starat o výdej materiálu hráčům a rodičům a to zejména z e-shopu. Andy k tomu jenom stručně odsekla: „Dost bylo nadvlády mužů; je načase, aby do toho zasáhla ženská ruka a konečně nastolila pořádek!“

Specialistou na objednávky z FlorbalExpertu bude nová tvář, kterou ale většina z Vás již stihla alespoň od vidění poznat, Honza Sysel, který kromě toho, že má ségru v našem extraligovém týmu, tak má i něco navíc (myšleno samozřejmě po organizační stránce :-)) až si z toho v klubovém slangu vysloužil přezdívku vicekancléř!

„Od začátku roku jsme testovali a vylaďovali prostředí a systém, který by měl zase o něco posunout, zrychlit a zpříjemnit naše procesy.“ Honza tedy bude mít nyní na starost celý proces od objednání, přes případnou komunikaci v případě upřesnění až po samotné vydání.

V souvislosti s tím jsme spustili objednávkový formulář – najdete ho již v ostré verzi na našem webu a nyní přes něj objednávejte veškeré vybavení z FlorbalExpertu (Unihoc, Zone, McDavid).

Poslední novinkou v e-shopu je pak také oblíbený památeční plakát, protože máme zpracované fotky z nedávného focení. První vlnu objednávek budeme uzavírat přesně za týden v pondělí 12. března.

Zároveň si můžete napsat naší redakci (redakce@panthers.cz) pokud máte zájem o Váš portrét v elektronické podobě například na profilovku.

Závěrem Vám chceme poděkovat za účast na klubové akci spojené s tradičním celoklubovým focením, kdy na zápasech Áčka mužů i žen zafandilo a přišlo se vyfotit necelých tři sta Panterů, Panterek a Panterčat!

Oběma týmům nyní začíná rozhodující část sezony – play-off. To mužské již má úvodní dvě kola za sebou, tento víkend budou hrát na hřišti soupeře na Děkance, v sobotu i v neděli od půl třetí. Ženy startují svoje premiérové play-off a vybral si je úřadující mistr Tigers Jižní Město. Hrát se bude v sobotu předběžně od půl druhé na Jižním Městě a nedělní zápas bude od 14 hodin a bude se vyvážet do jihočeského Milevska!