Z Rudné si vezou Elévky zlato

Velké překvapení se konalo v sobotu v Rudné během našeho domácího turnaje. Do poslední chvíle jsem s Tolim nevěděli, zda nebudeme nuceni se z turnaje odhlásit z důvodu prázdnin a nemocí, ale naštěstí jsme tak neučinili. Holky se sešly v počtu 3 + 1, tudíž opět bez možnosti střídání.

V prvním zápase jsme byly jednoznačně lepším týmem, proti Wizard jsme celé utkání určovaly tempo hry my. Na Káju šlo minimum střel, takže celý zápas sledovala spíš z pozice diváka. Naopak v dalších dvou zápasech si tuhle “nudu“ dostatečně vynahradila a blýskala se výbornými zákroky! Když jsem se holek ptala ve druhé polovině, jestli si mám vzít time-out, aby si aspoň na chvilku odpočinuly, odpověď byla jednoznačná: „Pohoda, hrajeme dál!“ Gólovou premiéru si připsala Adélka, která se v tomto zápase poprvé mohla radovat z proměněné šance.

Druhý zápas byl o poznání složitější. Vstoupily jsme do něj hned v úvodu velice aktivně, podařilo se nám Tigers zaskočit, ale ke konci první poloviny jsme polevily. Nástup do druhé části byl také poněkud ospalejší, ale i přesto jsme zápas dotáhly do vítězného konce.

Na závěr nás čekal asi nejtěžší soupeř turnaje – Kunratice. V úvodu se bojovalo spíše takticky, nikdo nechtěl udělat první chybu. V našich řadách už byla navíc vidět lehká únava. Vteřinu před koncem první třetiny Kamča zaskočila soupeřky gólem přes víc než půl hřiště po vyhraném buly a myslím si, že tento moment Kunratice definitivně zlomil. My jsme se tak mohly radovat ze třetí výhry v řadě.

Chtěla bych holky moc pochválit, protože v Rudné nechaly opravdu úplně všechno! Všechny týmy měly minimálně 3 lajny (někdo i více) na střídání a holky si nemohly ani na chvíli oddechnout, ale i přes to všechny soupeřky předčily o velký kus. Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittu

Panthers Praha – Wizard DDM Praha 10 :)
Panthers Praha – Tigers Fk Jižní Město :)
Panthers Praha – Start98 Kunratice :)