Čtyřčlenný realizační tým přivezl s Dorostenkami cenné 3 body z Plzně

Dorostenky se vydaly v sobotních odpoledních hodinách bojovat o další cenné body do nedaleké Plzně.

Prvním soupeřem byl tým z horních pater tabulky – Tatran Střešovice. Holky šly do zápasu s cílem urvat tři body za každou cenu. Motivační řeč maséra Jenšíka je nahecovala k opravdu výbornému výkonu po celý zápas, skoro jako by jeho věta „V této hale jsem ještě neprohrál,“  měla na jejich hru zázračný účinek. Od začátku holky dávaly do zápasu vše, dokonce hráčky plnily vše, co od nich trenéři chtěli a očekávali. Celý tým si zaslouží za výkon v tomto zápase obrovskou pochvalu. Nejproduktivnější hráčkou byla zaslouženě Kačka Strnadová, která získala celkem šest bodů, přičemž zápas skončil 7:4 v náš prospěch.

Ve druhém zápase nás čekal lídr soutěže, Tigers FK Jižní Město. Do tohoto zápasu holky vstoupily opět velmi dobře a po první třetině svítil na tabuli výsledek 1:1. Ani druhá třetina nebyla z našeho pohledu špatná, několikrát se nám podařilo zavřít soupeře na jeho polovině, bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól, naopak jsme jich pár obdržely. Bohužel třetí třetina už byla v režii našeho soupeře, a zápas tak skončil nepříznivě 1:10. Gólem se blýskla opět Kačka Strandová, která si zaslouží pochvalu za oba zápasy.

Poprvé se tak nepovedlo odvézt z této haly trenéru Jenšíkovi plný počet bodů (konec konců na tomto turnaji byl jako masér, a ne jako trenér, takže se to nepočítá), i tak ale dorostenky zaznamenaly velký úspěch a z turnaje si odvezly tři cenné body. Tradičně bychom chtěli poděkovat všem rodičům za podporu a na příštím turnaji na viděnou.

Autorky: Ivča, Eliška

Panthers Praha – Tatran Střešovice 7:4 (4:1, 1:3, 2:0)
Panthers Praha – Tigers FK Jižní Město 1:10 (1:1, 0:4, 0:5)