Elévové C jen těsně druzí!

Další klání druhé rezervy elévů se odehrálo znovu na dalekém druhém konci našeho hlavního města Prahy.

Hned u dveří Petrovické stodoly nás vřele přivítal místní správce, pro kterého bylo jedinou náplní dne peskovat příchozí rodiče trenéry či rovnou hráče za podle něj nevhodnou obuv. Nabídnuté návleky za 20 korun, od kterých by člověk čekal minimálně to, že budou pozlacené (nebyly), snad již ani není nutné komentovat.

V prvním mači celodenního klání se proti nám postavil tým složený pouze, a jen ze zástupkyň něžného pohlaví. Kluci makali a od začátku zápasu na hřišti dominovali. Záda měli krytá Čapínem, který spolehlivě vyrážel a chytal vše co mu pod ruku přišlo. V půlce zápasu již bylo vítězství skoro jisté a kluci si zbytek utkání již s klidem pohlídali. Dvojciferné číslo, které na tabuli svítilo bylo jen odměnou pro naše dobře seřízená mířidla.

Na druhý zápas nás opustil Bobr, který musel vyměnit trenérskou tabulku za florbalku a jal se plnit své hráčské povinnosti. (Gratulujeme za jednu božskou asistenci)

Druhé utkání mělo náboj a tempo. Po nepovedeném vstupu do utkání ale kluci předvedli spektakulární obrat a ještě 9 vteřin před koncem utkání vedli o gól. Vedení se nakonec ale udržet nepovedlo, a tak jsme se museli spokojit s remízou, která nás ale vůbec mrzet nemusela, šli jsme totiž do boje o první místo s domácím celkem!

Finále o první místo bylo ze začátku v naší režii. Odskočili jsme soupeři o gól a postupně jsme náš náskok navyšovali. Nebezpečím nám ale byla vražedná střela jednoho chlapce z Petrovic, který kropil dalekonosnými projektily celou naší svatyni a vše co mu přišlo do cesty. Boj to byl srdnatý, bylo prolito mnoho bolesti a slz a i přes nezměrné úsilí se mohl radovat soupeř, který díky jedné smolné brance těsně před koncem rozhodl utkání ve svůj prospěch.

Klukům děkuji a jsem rád že se od předchozího turnaje takto zmátořili a dokázali předvést to, co doopravdy umí! Rodičům samozřejmě děkuji za podporu a za to, že se svými ratolestmi vydrželi až do posledního zápasu dne!

Autor: Mára