Elévové A na bedně!

Další turnaj jsme odehráli na Děkance, kde jsme si mimo jiné opět střihli „derby“ s námi dobře známou Spartou (zápas č. 7). Další novinkou byla jedna změna v našem týmu, kdy si poprvé první koš zkusila opora našeho druhého týmu David Pěkník, a nutno říci, že premiéra mu vyšla na jedničku.

Na začátku turnaje nás čekala Sparta. V zápase jsme opět tahali za kratší konec, špatné přistupování k hráčům soupeře a nedůraz nás stál první zápas, který nám nevyšel úplně podle představ.

Co nám nešlo v prvním zápase, to se nám podařilo v tom druhém, proti Bohemians. Kluci se nebáli chodit do soubojů, střelecké pokusy soupeře dobře pokrývali, jak by prožil tuto situaci jeden člen mužského áčka: „Joooo, bloooky!“ Teď už jen stačilo, přidat nějakou tu branku, což se nám podařilo. O to víc byly pěkné, protože kluci si to dokázali přihrát do prázdné a bylo vidět, že zápasem se baví. Dokonce prázdnou soupeřovu svatyni trefil dvakrát Kryštůfek řečený „plasťák“, který většinou z této pozice trefuje právě plast nebo tyč.

Do třetího zápasu naskočili kluci s novým trenérem panem Brabcem. A hned mu pořádně zahráli na nervy, jelikož vyrovnané utkání proti Olympu musely rozhodnout nájezdy. Rozhodla AŽ dvacátá čtvrtá série, po které se kluci v čele s novým koučem mohli radovat z konečného třetího místa.

Děkuji hráčům za předvedené výkony, rodičům za podporu, panu Brabcovi za záskok a ještě jednou musím pochválit Davídka!

Autor: Poky