Další turnaj a další pořádání!

Minulý turnaj odpořádalo Áčko a teď bylo na řadě i Béčko. Naštěstí se turnaj uskutečnil na domácí palubovce v Radlicích, kde jsme mohli těžit z výhody znalosti nerovností a celého povrchu. Sestava byla okleštěná na pouhých 7+1 z důvodu zranění. 

První utkání proti jednomu z Olympů začalo jako každé první utkání na turnaji – ospale a bez aktivnosti. V druhém poločase jsme shlédli zlepšení, díky kterému jsme odcházeli ze střetu veseleji. Největší problém nám dělaly standardní situace.

Druhý zápas proti Flobu měl být papírově daný, ale ve florbale je možné cokoliv. Byli jsme lepším týmem, tlačili jsme se stále do zakončení, vytvářeli si mnoho šancí, ale soupeře podržel gólman a na konci utkání jsme si nestihli pohlídat jednoho hráče a to nás stálo vítězství. Nutno však podotknout, že si kluci zaslouží za celé utkání pochvalu!

Poslední zápas o třetí místo jsme se střetli s dalším ze tří přítomných týmů Olympu. Trenér soupeře měl před utkáním silácké řeči, jak nás porazí. Kluci všal plnili zadané úkoly, nenechali se tím rozhodit a předvedli mnoho exkluzivních florbalových kombinací.

Máme na čem pracovat, ale na klucích je vidět, že se zlepšují a přenášejí to i do zápasů, což je pozitivní. Celý turnaj hodnotím velice pozitivně hlavně, co se týče předvedeného výkonu všech hráčů.

Děkuji všem zúčastněným a rodičům za příjemnou neděli.

Autor: Andy