Juniorky v okleštěné sestavě v Plzni!

Naše juniorky vyrazily ve značně oslabené sestavě na jeden zápas do Plzně. Těsně před turnajem pak ještě odpadávaly další hráčky, což si bude třeba vyříkat ještě na tréninku. ;)

Nakonec jsme se sešli v počtu osmi hráček do pole a se stálicí Štěpánkou v bráně (jednou už za ní také musela zaskočit Johny). Ze soupeřek jsme měli respekt nejen kvůli jejich lepšímu postavení v tabulce a minulému výsledku, ale také kvůli tomu, že mají několik velice šikovných hráček. Trochu nás uklidnilo, že jich přijelo sedm, nicméně jenom trochu.

Zápas to nebyl ani z jedné strany příliš pohledný. Soupeřky byly o trochu více na balonku, ale hlavně od druhé třetiny naše holky zlepšily obranu a v podstatě je nepouštěly do šancí. Bohužel to samé ale dělaly samy sobě, nepouštěly se do šancí. Většina akcí končila po jedné nahrávce (někdy ani to ne) a když už se beci trochu naštvali a projeli párkrát v podstatě celé hřiště, tak stejně nebylo komu nahrát. Pohyb bez balonku se rovnal mínus pěti. Našlo se samozřejmě několik slušných akcí, ale ty buď skončily mimo bránu, nebo na blokujících hráčkách a výjimečně na tyčce.

I když jsme mohli i klidně vyhrát a soupeřky toho opravdu moc nepředvedly, tak byla bohužel prohra zasloužená, jelikož soupeřky byly i přes všechny strasti lepší, zejména v práci s míčkem (u nás je třeba vyzdvihnout obranu, která fungovala velice slušně). Zkrátka hodně holek má před sebou ještě mnoho práce, abychom mohli podobné zápasy vyhrávat. Pochvalu zaslouží Markéta, Denisa a Barča, které předvedly solidní výkon. Zbytek má rozhodně na víc!

Děkujeme rodičům za podporu a snad příště už v silnější sestavě.

 

Autor: Jan Tůma (Gigi)