Elévky odehrály netradiční turnaj!

Další porce zápasů v podání elévek se odehrál během jarních prázdnin, což naše řady podstatně oslabilo. Některé týmy na tom byly ještě mnohem hůř, tudíž byly nuceny se z turnaje odhlásit, jmenovitě Bohemians a Texas.

Dopad to pro nás mělo takový, že jsme během jednoho hracího dne odehráli 4 zápasy – proti Chodovu a Black Angels. Obě dvojutkání se odehrávala téměř ve stejném duchu.

Proti Chodovu jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale opět nás potrápila naše vlastní koncovka. V prvním zápase se bojovalo do poslední minuty, Panterky však v poslední minutě vstřelily rozhodující gól, zkušeně podržely míček na čepelích a do závěru zápasu si jednobrankové vedení pohlídaly. Druhý zápas už holky jednoznačně rozhodly v první části, a i přes drobné polevení ve druhé polovině si pohlídaly další vítězství.

Druhý soupeř – Black Angels byl bohužel nad naše síly. Holky se ale od jednoho z nejlepších týmu letošní sezóny mnoho přiučily a výsledek přijaly sportovně.

Chtěla bych poděkovat Evě, která výborně vychytala první tři zápasy a Elišce, která podala v posledním zápase statečný výkon!

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů a Toli