Okleštěná sestava Mladších B doma neuspěla a padá o koš níž

S ohledem na dlouhé řady nemocných, které doplnili i trenéři, bylo na sobotu třeba povolat záložního trenéra, který se zhostil domácího turnaje Mladších žáků B. Důležité bylo hlavně, aby hráči svého trenéra znali, jasná volba tedy padla na Andy!

První zápas proti Tatranu byl dosti náročný. Díky větší aktivitě a chtíči měl soupeř navrch a mohl se radovat z vítězství. Dělalo nám problém hlavně časté nehlídání hráčů a nevyužívání hry tělem.

Další mač proti Kolínu začal podobně, jako skončil ten předchozí. Klukům vůbec neprospěla hlavně dlouhá pauza mezi zápasy a navíc se na nás přilepila smůla v zakončení. Postupem času už to bylo lepší a kluci se začali dostávat i do slibnějších šancí, bohužel koncovka ještě pokulhávala.

Poslední zápas dne proti Bohemians byl napínavý až do posledního hvizdu. Bylo k vidění vyrovnané utkání a díky týmovosti a dravosti se podařilo dotáhnout výsledek až do remízy. Následovaly nájezdy, které zejména pro Pantery jak je známo nejsou příliš silnou stránkou (někteří hráči mužského Áčka by mohli povídat dlouhé hodiny). Ty nám bohužel nevyšly a tak jsme bohužel spadli o koš níž.

Zápas od zápasu všichni předváděli lepší výkon a je třeba tak kluky pochválit zejména za odmakaný poslední zápas až do konce. Každý ví, na čem na dalším tréninku pracovat a trenéři se na to společně s nimi zaměří, ať je to na dalším turnaji znát.

Heslo dne – „V jednoduchosti je krása!“

Sportu zdar!

Autor: Andy