Juniorky zahrály doma za plný počet bodů.

 Shrnutí 1. zápasu Šárky Šporové:

V prvním zápase nás čekaly Kanonýři Kladno, aktuálně poslední tým v tabulce. Bály jsme se, abychom soupeře nepodcenily. To se naštěstí nestalo, a hned během prvních 3 minut jsme vstřelily 3 góly, čímž bylo v podstatě rozhodnuto. Zbytek zápasu se dohrál v exhibičním duchu. Abychom se alespoň trochu motivovaly do zápasu, začaly jsme soutěžit o to, kdo získá nejvíce kanadských bodů. V této disciplíně nakonec vyhrála Kateřina Kubištová, která získala bodů rovnou 7. Konečný výsledek zápasu byl 20:1 pro nás.

Shrnutí 2. zápasu Johanny Luprichové:

Druhý zápas nás čekal s TJ Plamen Chodov. S tímto týmem jsme ještě neměly tu čest se utkat, nevěděly jsme, co od nich očekávat. Po ne úplně krátké pauze jsme s holkami začaly od znova, pořádná rozcvička, rozchytání gólmanky, taktika od trenérky Elišky.

Do první třetiny jsme vstoupily opatrně, čekaly jsme, co soupeřky předvedou. Dlouho jsme s nimi držely krok, bohužel přišel menší nedůraz na velkém brankovišti a soupeřkám se podařilo vsítit branku. Hra se přelévala dál ze strany na stranu, my i soupeřky měly dost šancí dát gól. My jsme své poměrně dobré šance neproměnily, slečny z Chodova ano a to 7 sekund před koncem třetiny.

Při pauze se opět řeklo, co se má dělat, čemu se zas vyvarovat, a hlavně začít napadat. Druhá třetina začala tedy o něco lépe pro nás, když se podařilo Šárce Šporové vstřelit gól. Díky tomu jsme dostaly zas naději do zápasu. Po zbytek zápasu se nic extra nestalo, šance byly na všech stranách, ale žádná golmanka nechtěla děravý balonek pustit za sebe.

Třetí třetina byla naštěstí pro naše barvy a s chutí jsme ji vyhrály. Začalo to srovnávajícím gólem opět Šárky Šporové po krásné nahrávce od Týnky Madarászové. Dále jsme se snažily a bojovaly ze všech sil, abychom si prostě těch šest bodů z Radlický odvezly. Podařilo se a opět z hole Šárky, která nás poslala do vedení a které tímto gratuluji k hattricku. Později na dvoubrankový náskok zvýšila Barča Seidlová. A to bylo vše, co se odehrálo, stačilo si náskok jen pohlídat, což se nám povedlo!! Konečný výsledek 4:2 pro PANTHERKY.

 Shrnutí turnaje trenérky Eliška Škvorové:

První zápas jsme odehráli s týmem, který přijel v sestavě 6+0 a dokonce si jejich hráčky tahaly sirky, kdo půjde chytat do brány. Bylo tedy dopředu jasné, že bude padat hodně gólů a my jsme alespoň dostali šanci si vyzkoušet nové věci (slíbené standardky z minula). Samozřejmě mají holky pochvalu za produktivitu, ovšem předvedená hra mohla být ve větším tempu a gólů tam mohlo ještě pár padnout. Děkujeme také soupeřkám a všechna čest za odehrané utkání.

Druhý zápas už byl o něco těžší, což se projevilo hned v první třetině, kdy jsme prohrávali 0:2. Ve druhé třetině se nám naštěstí podařilo snížit a třetí třetinu jsme již ovládly, možná nám k tomu také dopomohlo zranění soupeřovi kapitánky, nicméně jsme vyhrály i druhý zápas a na víc se už historie neptá.

Celkově mají holky pochvalu za celý turnaj, je super, že se nám podařilo získat 6 bodů. Nicméně sezóna ještě nekončí a pár důležitých zápasů nás čeká. Je třeba nic nevypustit, vzít si z těchto dvou zápasů to dobré a makat až do konce.

Kanonýři Kladno – Panthers Praha 1:20

Panthers Praha – TJ Plamen Chodov 4:2

Autoři: Šárka, Johny, Eliška