Elévky ve Střešovicích

Druhý letošní turnaj elévek se konal v malé tělocvičně, na Tatranu Střešovice, tentokrát však v netradičních odpoledních hodinách.

V prvním zápase jsme se střetly právě s domácím týmem. V průběhu zápasu jsme byly jednoznačně lepší, holky si několikrát velice pěkně přihrávaly, byly silnější na míčku a tlačily se do zakončení.  Ale Tatran občas pohrozil z rychlých protiútoků a většinu šancí proměnil. Až v samém závěru zápasu se nám podařilo vstřelit uklidňující branky a pojistit si tak výhru v úvodu turnaje.

V druhém zápase nás čekal o poznání těžší soupeř – Bohemka. I přes to, že téměř všechny protihráčky byly o hlavu vyšší, Panterky se nenechaly zastrašit a bojovaly statečně. V tomto utkání bylo k vidění 21 branek, ale bohužel jen 6 do té Bohemácké.

 

Do úvodní poloviny posledního zápasu holky vstoupily velice dobře a pro favorizovaný Texas jsme byly rovnocenným soupeřem. V druhé části jsme bohužel na chvilku polevily, dostaly jsme několik smolných gólů a na ty už jsme bohužel odpovědět nedokázaly.

Na závěr bych chtěla poděkovat rozhodčímu, který celý turnaj po každém odpískaném faulu chodil za hračkami a vysvětloval jim, kde udělaly chybu. V těchto kategoriích by to měla být samozřejmost, ale realita je bohužel jiná a takový rozhodčí je spíše výjimkou.

Děkuji rodičům za podporu.

Autor: Zittů