Bramborová placka Mladších žáků

Do prvního zápasu proti Mladé Boleslavi jsme vstoupili trochu vlažně, jak je u našeho týmu po ránu zvykem. Postupně jsme si vybudovali mírnou gólovou převahu, abychom o ni v závěru přišli a odešli smírně.

K druhému zápasu jsme nastoupili proti Spartě. Papírově silnějšího soupeře jsme se nezalekli, aktivním presingem narušovali jejich rozehrávku, v obraně poctivě zastavovali případná přečíslení a v i útoku jsme byli celkem úspěšní. Ani tento zápas se po dvaceti minutách minutách nerozhodl.

Po dvou remízách jsme do zápasu o 3. místo nastoupili pro borcům z Tatranu – netradičně my v červených dresech a soupeř v černých. Bílé přece byly až na klubové focení.
Soupeři začali hned od úvodu zápasu s nekompromisním presingem. Přestože jsme zkoušeli zrychlit hru a zpřesnit rozehrávku, i nadále jsme ztráceli míčky v předbrankovém prostoru a dostávali laciné góly. Nakonec se nám podařilo z několika málo přečíslení před brankou Tatranu vstřelit 2 branky. Soupeřům se to podařilo vícekrát. A tak odjíždíme z Barrandova sice bez vítězství, i tak se 4. místem a také s cenou remízou s celkově první Spartou.

Autor: Dušan Hlaváč