Naše nejmladší pušky se představily v Kunraticích

Letošní již druhý turnaj čekal Přípravku v pražských Kunraticích. Trenér měl několik absencí, se kterými se musel poprat.

V prvním utkání jsme narazili na celek Tatranu. Naše nekoncentrovanost umožnila soupeři odskočit do několikabrankového rozdílu, na který se nám nedařilo navázat. Do druhé části jsme nastoupili lépe a svůj premiérový gól slavil Šimon, gratulujeme. Hra byla již lepší, ale nám to nelepilo, zatímco Tatran hrál na dva šikovné kluky, které se nám občas podařilo ubránit. Vítězství to sice nepřineslo, alespoň jsme začali předvádět lepší hru.

Po několikazápasovém volnu tady byl druhý zápas, ve kterém se nám nedařilo vůbec nic. Nic nefungovalo, nemakalo se. Po první části byl lepším celkem soupeř. Trestal každé naše zaváhání. Naše bojovnost a nasazení z předchozího zápasu se úplně vytratila. Naši čest zachránil alespoň jeden vstřelený gól. Druhý zápas nám tak ukázal, že musíme makat o 100% víc.

V závěru na nás čekal domácí celek Start Kunratice. Do brány se odhodlal Honza a mohlo se začít bojovat. A bojovalo se od začátku, konečně nám to vycházelo. Richard si svou bojovností vytvořil několik šancí, které zakončil gólem. A vše fungovalo. Kluci si vytvářeli nespočet šancí a dokázali kombinovat. Po dvou prohrách přišlo vytoužené vítězství.

Děkuji všem a hlavně rodičům za podporu.

Autor: Toli