Dorostenci B urvali za 6 třetin 3 body!

Díky týmovému focení a absenci hlavních trenérů dorostenecké rezervy se stalo to, že naši dorostenci museli odehrát dva zápasy bezprostředně po sobě.

Prvním soupeřem nám byly Říčany, které sebou přivezly do Mladé Boleslavi 3 pětky a zápas se odehrával ve vysokém tempu. Soupeř se chvilku po prvním hvizdu ujal vedení, které si s přehledem hlídal. Hra se přelévala ze strany na stranu a nás tato přetahovaná stála spousty sil. Po fyzicky náročném zápase, ve kterém se nám podařilo vstřelit pouze tři branky jsme odcházeli se svěšenými hlavami.

Ještě jsme se nestačili ani vydýchat a už jsme museli stát znovu připraveni na buly. Benátky, zase naopak přijely pouze v osmi lidech, což nám vyhovovalo. Podle toho zápas také vypadal. My unavení z prvního utkání jsme sotva vláčeli nohy a soupeř v rámci toho aby se neunavil, taktéž nejevil známky rychlejších pohybů. Netrvalo to dlouho a ve statické bitvě jsme prohrávali 1:0, naštěstí se nám podařilo ještě před první přestávkou srovnat, což nás trošku uklidnilo. Začátek druhé třetiny vyzněl také lépe pro soupeře. Byly to však poslední chvíle, kdy si soupeř mohl užít vedení. Bylo jen otázkou času, kdy jazýček vah překlopíme na svoji stranu. Trvalo to asi pět minut, než jsme srovnali. Soupeřovy vyhozené míče jsme s přehledem sbírali a začali se postupně prosazovat. Podařilo se nám vstřelit ještě čtyři góly a za stavu 6:2 v náš prospěch jsme slyšeli poslední hvizd rozhodčího v tomto utkání.

Panthers Praha – FBC Draci Říčany  3:5

Panthers Praha – Sokol Benátky n/J  6:2

Autor: Kamil Sedlák