Povedený turnaj pro Mladší žákyně

Vstříc dalším zápasům vyrazily Mladší žákyně do Nového Strašecí. Kvůli tomu, že se Olymp omluvil z turnaje na poslední chvíli, se měl turnaj konat až do odpoledních hodin, z čehož nikdo neměl radost.

V prvním utkání nám byla soupeřem Mladá Boleslav. První půle se nám moc nepovedla a soupeř nám lehce utekl. I tak jsme do přestávky stihly zkorigovat na 2:3. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit mnohem aktivněji, ale bohužel se nám to nepovedlo, a tak Bolka zase utekla. Pak už si i dokázala pohlídat vedení a my jsme bohužel kousali porážku. Za zmínku stojí třetí gól Klárky Fuxové, která si povodila tři protihráčky a poslala gólmanku do bufetu na párek.

Přestávku po prvním zápase zkrátilo pozorování trenéra Ježila, který dostal za úkol odpískat následující mač. Pro všechny, co někdy nadávali na rozhodčí, věřte, že to vždy může být horší. Za svůj výkon sklidil ironický potlesk a posměch nejen od Toliho, ale i od svých svěřenkyň.

Pak už jsme šli znovu do akce a soupeřem nám byl domácí výběr Nového Strašecí. Ačkoli jsme očekávali stejně těžké utkání, jako bylo to první, opak byl naštěstí pravdou. V poklidu jsme navyšovali své vedení a oponent se prakticky k ničemu nezmohl. Výsledkem toho bylo vysoké vítězství.

Hned po tomto zápase jsme s minimální pauzou opět šli do zápasu proti Bolce. Zápas byl vyrovnaný, ale soupeř nám odskočil o dva góly. Holky to naštěstí nezabalily, a tak jsme do přestávky skóre otočili. Stav 3:2 nám hrál do karet a naše přání bylo především pokračovat v klidném výkonu. To se však nestalo a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Ještě minutu a půl před koncem jsme prohrávali o dvě branky, ale ani to nás nezastavilo a dokázali jsme vyrovnat.

Před posledním zápasem, ve kterém nám byl oponentem domácí výběr náš bohužel z osobních důvodů musel opustit Toli. To ale holky absolutně nerozhodilo a ještě než si diváci stihli sednout, už mohli slavit. Zápas se nesl v podobném duchu jako naše první měření sil, a tak ve vzduchu vysela jediná otázka. O kolik to bude teď? Holky opravdu předvedly skvělý výkon, a tak dokázaly přehrát Nové Strašecí opět vysokým rozdílem, a to i #bezToliho.

Turnaj byl z naší strany skutečně povedený a doufáme, že na předvedenou hru i výsledky navážeme příště. Turnaj opravdu vyšel všem , i tak je tu někdo, koho bychom rádi vypíchli. Brankářka Kája Křížová nás v bráně několikrát skvěle podržela a je na ní, stejně jako na zbytku týmu, vidět obrovský progres.

Na závěr děkujeme soupeřům za kvalitní zápasy, holkám za vzornou reprezentaci a rodičům a fanouškům za podporu.

Autor: Dan Ježil