Elévové A také zakusili první turnaj v druhé polovině sezóny!

První turnaj roku 2018 odehráli i naši Elévové, kteří se po novém roce sešli v zamrzlé aréně na Barrandově. 

V prvním zápase čekala na kluky SK Dvojka Praha. Zápas byl vyrovnaný, kluci se více tlačili do zakončení – tyče střídaly plasty (převážně mladý šikula Kryštůfek nově přezdívaný „plasťák“, si právě na plastech vylámal zuby a nejen v tomto zápase, tato „schopnost“ ho provází zatím celou sezónu, naštěstí nebude elévem napořád, takže jeho zakončení do víka a vinglu ještě uvidíme), bohužel k naší smůle byl soupeř více efektivní v zakončení a stačilo mu opravdu málo, aby vsítil a nakonec dotáhl zápas do úspěšného konce.

Jako skoro každý turnaj, tak i tento nebyl výjimkou, jelikož na malé panterčata čekala opět Sparta, která na nás hned od začátku vlétla a vytvořila si pohodlný náskok 5:0. Kluci ale opět ukázali chtíč, udělat něco s nepříznivým stavem a pomalu začínali používat i své pušky, které si do konce první poloviny připsaly dva přímé zásahy. Začátek druhé poloviny začal stejně jako konec té první, kluci si přebyli, očistili své zbraně a šli znovu do boje. Co jsme chtěli, to se podařilo, kluci přes urputný tlak dokázali vyrovnat na 6:6. „No což.. remíza nám stačí“, říkal si v duchu každý. Škoda pro nás, že jsme nehráli do konce zápasu a spokojili se s remízou, ale.. soupeř remízu neakceptoval a přidal na svůj střelecký účet ještě tři branky, a tak jsme opět odešli s prázdnou a čekali na soupeře, se kterým budeme bojovat o konečné páté místo.

O to se hoši porvali s Kanonýry z Kladna. Vstup do zápasu nám vyšel náramně, jelikož co střela to gól a není divu, že po první půlce jsme odcházeli s nadějným výsledkem 8:3. Ve druhé polovině přišlo opět podcenění, jelikož soupeř pomalu, ale jistě dotahoval ztrátu, kterou se jim podařilo vynulovat na 10:10. Naštěstí si kluci včas uvědomili, že mohou klidně prohrát a znovu probudili své zbraně, které nám vystřelili vítězství 12:10 a konečné páté místo.

 

 

Děkuji rodičům za podporu!

Autor: Poky