Nedělní turnaj Elévů C v Říčanech

Nedělní turnaj Elévů nás čekal v nedalekých Říčanech a v jejich městské sportovní hale. Jak je zvykem, tak jsme ještě bohužel nenašli stálého gólmana, tudíž je vždy třeba dobrovolníka. Na první zápas se statečně přihlásil Kuba Čapka, a tak se šel hrdě převléct.

Hráči dostali na celý turnaj jasné tři úkoly a snažili se je plnit, i když to někdy bylo dosti obtížné. V prvním utkání proti Olympu jsme nejdříve byli zaskočeni klouzavostí povrchu. Kluci se tlačili do útoku, ale občas zapomněli bránit.

Druhé utkání proti domácím Říčanům bylo o poznání méně aktivní, kluci ani nestříleli. Do branky pro změnu nastoupil Honza Perníkář, pro kterého byl tento turnaj premiérový. Nutno podotknout, že v obou utkáních se na naše kluky v brance jel nájezd a oba skončili šťastněji pro nás, takže velká chvála.

Na poslední utkání si chlapci museli počkat nejdelší možný čas, který si zpestřili nacvičováním nájezdů, kdežto rodiče spíše přemýšleli, jak se pohodlněji usadit. Ve třetím zápase kluci posbírali poslední sily, a ty prodali v samotném utkání. Bojovali do posledního hvizdu a jen díky týmovosti dokázali urvat vítězství na svoji stranu.

Víme, kde máme mezery a na ty se na tréninku zaměříme. Děkuji všem zúčastněným a na příštím turnaji zdar!

Autorka: Andy