Skvělý výsledek Elévek

První turnaj roku 2018 našich nejmenších princezen se konal na Zahradním Městě. Turnaj to byl v té nejlepší možné kvalitě, a to v rozlišení 4K – Kamča, Krystínka, Kája a Kája v bráně.

V prvním utkání jsme narazili na Tatran. První část byla z naší strany skvělá, v druhé části nám docházela fyzička, soupeř to trestal několika góly, ale náš time-out nám pomohl k uklidnění a první vítězství bylo doma. Ihned následoval další zápas, bylo to takové dvojutkání. Ale náš čtyřlístek fungoval skvěle celou první část a když se něco nepovedlo, zachránila nás Kája. V druhé části byla naše únava viditelnější, soupeř toho využil a dotahoval. Opět následoval stejný scénář jako v prvním utkání a to time-out. Uklidnění, načerpání energie a druhé nečekané, ale o to víc cenné, vítězství bylo doma. Následovala konečně delší dvouzápasová pauza, ve které se holky zapojily do #hlavnenezlobte. Po tomto odpočinku nás vyzval celek domácích Wizards. A scénář byl obdobný jako předchozí 2 utkání. Padalo nám tam skoro všechno a holky nabité energií si zkoušely nové věci. Matematika byla tedy jednoduchá: 3 zápasy 3 výhry.

Slova trenéra:
„Na to, že na turnaji jsme byli pouze v počtu 3+1 a působili dojmem slabého soupeře, tak holky odjezdily celý turnaj, makaly jako jeden člověk. Občas jsem se nestačil divit, kde se to v nich bralo. Dvojutkání zvládly perfektně, i když bylo vidět jejich vyčerpání, pořád chodily do každého souboje. Třetí utkání bylo plně v naší moci, a co předváděly, bylo neskutečné. Dokázaly kombinovat, přihrávat si, okřiknout se. Pomoct si i dozadu. Byla to podívaná sledovat jejich hru a chuť do kombinace. Byl to florbal, na který je radost koukat.“

Holky se dočkaly i pochvaly soupeře a uznání. Osobně jsme jim poděkoval a dále děkuji i rodičům za důvěru a podporu během zápasů. A jen taková zajímavost, z turnaje máme skóre 37:16.

Autor: Toli