Nový rok 2018 a další výzvy pro naše nejmenší naděje

 První letošní turnaj se odehrál v nafukovačce jménem X3M Arena Barrandov. Která se přifoukla a konaly se zde 2 turnaje, ano správně – 2 hřiště.

V úvodu nás čekala klasická otázka, kdo půjde do brány. Role se zhostil Honza, který předváděl vynikající zákroky a držel tak naděje na dobrý výsledek. Soupeř jménem Bohemians nás několikrát zaskočil, kdy hned po buly snižoval skóre. Předvedená hra byla super i přes delší volno, které na nás nebylo vidět. Snaha a bojovnost našich nejmenších vedla za prvním letošním vítězstvím.

Druhým sokem nám byl celek Star98 Kunratice. Po jednozápasovém volnu jsme tak mohli začít druhý zápas. V bráně se usadil skvěle chytající Honza. Zápas byl celou dobu pod naši taktovkou, místy byla vidět florbalová krása. Vítězství bylo naše a první nula pro skvěle chytajícího Honzu.

V závěrečném zápase nás čekal domácí soupeř Sparta Praha. Do brány se tentokrát odvážil Pepa. V zápase jsme byli jasně lepší a tomu nasvědčovalo i tempo hry. Ze všech tří utkání bylo tohle nejlepší. Kluci se zbytečně nehnali do předu a zkoušeli se florbalem bavit a zlepšovat své dovednosti. A třetí výhra v řadě bylo poděkování rodičům za hlasitou podporu na hřišti.

Děkuji všem sedmi statečným a rodičům za podporu.

Autor: Toli