Mladší žáci končí rok bramboroví

Na šestý turnaj jsme jeli do nám známé haly v Třebešíně, kde jsme hráli finále B na Prague games.

Na turnaj jsme dorazili v devíti  hráčích, nemocného Mlčocha a Linhu a Béňu, hrajícího turnaj ve volejbale, nahrazoval alespoň jako vždy rychlý Prokop, střídání a souhra jednotlivých pětek nebyla úplně snadná. První zápas nás čekal domácí tým Bučis, který už taky známe z předchozích zápasů. První část jsme si museli zvyknout na kluzký parketový povrch, a tak to bylo celkem vyrovnané utkání. Druhá část se nám povedla o něco víc a nakonec jsme vyhráli 5:1.

Po celkem krátké pauze nás čekal Tatran. Na začátku vyrovnané utkání se po několika nešťastných gólech a jen jednom našem proměnilo ve velkou bitvu. Herní nasazení jednotlivých hráčů bohužel nepřineslo ovoce.  Prohráli jsme 5:1, nutno zmínit 2 góly bez brankáře, známý Jenčův trik  nám nevyšel.

O třetí místo jsme se utkali s nejlepším týmem, který ale neměl svůj den, a to byl Chodov. Ze začátku jsme nemohli na Chodov nic najít, ale pak jsme se rozkoukali a měli jsme hrozně moc šancí, pak jsme i dokonce dali gól, kdy se Suchoš rozhodl a parádně dělovkou zakončil. Je nutné zmínit jako vždy parádně chytajícího Fandu, který nás zase podržel.

Autor: Matyáš Borek