Extraliga na cestách!

Protože změna je život, rozhodli jsme se odehrát další kolo Extraligy, ve kterém #princezny vyzvou úřadujícího mistra Ivanti Tigers FK Jižní Město, a to poprvé v nedalekých Hostivicích (MIX.IT výjezdní utkání: Panthers Praha – Ivanti Tigers JM).

Místní diváci se tedy mohou těšit na bitvu loňského nováčka v nejvyšší ženské soutěži proti tradičnímu aspirantovi na titul, a také na souboj reprezentantek, kdy na naší straně nastoupí Veronika Zittová a na straně soupeře se můžete těšit například na Jana Christianová, Vendula Beránková, Dominika Kubišová, Denisa Billá nebo Martina Čapková. Dobrou zprávou pro příznivce Panthers budiž návrat uzdravené Týnky Lochmannové.

Vzhledem k tomu, že třetí adventní neděle již klepe na dveře, připravili jsme si pro vás bohatý program, kdy se na hřišti předvedou mladé naděje, proběhne nábor do nově založeného spřáteleného oddílu Lions Hostivice Floorball Team a pro příznivce zdravého mlsání bude připraven stánek s dobrotami z dílny našeho partnera MIXIT.cz – NAMÍCHEJ SI SVOJE MÜSLI.

Úvodní buly bude vhozeno přesně v 18:00 a vy si nenechte poslední domácí zápas našich princezen v tomto roce ujít!