Další turnaj pro Elévy B na hale Campanus

Tak jsme se znovu, letos již potřetí, sešli v hale ZŠ Campanus, kde na naše mladé naděje čekal poslední turnaj v roce 2017.

V ranním utkání proti Černošicím jsme lehce prospali mnoho věcí a zejména díky malému důrazu, nesoustředěnosti a neaktivity se i přes zlepšení v druhém poločasu z výhry radoval soupeř. Druhý zápas nás čekal hned záhy a střetli jsme se s neznámým soupeřem Flobo. Začali jsme velice slibně a vytvářeli si hezké florbalové šance, však polevení a lehkovážnost ve druhé pulce nás stálo výhru. Na poslední utkání jsme si museli počkat nejdéle, ale díky časovému náskoku turnaje cca o 20 minut to čekání nebylo tak dlouhé. Postavil se proti nám tým z Kralup a v brance měl malou odvážnou holčičku. Díky splnění předem určených úkolů + jednoho individuálního byli diváci svědky výkonnostního obratu dne a gólových hodů.

Máme na čem pracovat, ale odcházet z turnaje s úsměvem na tváři, je ta nejlepší odměna. Chybami se člověk učí, tak věřme tomu, že se hráči do příště ponaučí a zlepší své nedostatky. Ale není třeba věšet hlavu, naopak – týmová soudržnost, která byla k vidění je pro další florbalový vývoj důležitá.

Děkuji všem hráčům za krásnou sobotu a předvedené výkony a rodičům za podporu za jakéhokoliv stavu :)

Sportu zdar a v lednu na turnaji nazdar.

Autor: Andy