Další turnaj Elévek v nedaleké Rudné

V prvním zápase nás čekal soupeř z Olympu. Během první části jsme si vytvořily dostatek příležitostí a odskočily do několikabrankového vedení. Během přestávky jsme nabraly síly na druhou část, která byla z naší strany o něco slabší. Soupeř začal pomalu snižovat a bylo to drama do poslední sekundy. Vítězství se nám nakonec podařilo urvat. Děkuji Kamče za to, že nám chytala, dokázala nás několikrát svými zákroky podržet.

V druhém utkání nás trápil celek Bohemians, kdy se nám nedařilo nic a soupeř dirigoval hru a odskakoval nám dál a dál. V druhé pulce se proházely lajny. Bylo to daleko povedenější, než první část. A nám se podařilo soupeře bránit, dokonce i vstřelit 2 branky. Škoda, že jako se makalo na konci, se nemakalo celý zápas.

V závěr tu rnaje nás čekal soupeř Wizards, který měl plnou střídačku hráček. Naše holky chtěly vletět na soupeře jako uragán, to se však nestalo. Nastal pravý opak a soupeř trestal naší hrubku. No nic, budeme se snažit dál. Přišlo srovnání, které vneslo klid do našich řad. A konečně se začalo makat jako na konci druhého zápasu. Občas trenér musel zakřičet na své svěřenkyně, protože jsme útočily ve 3 a v obraně nebyla ani noha. To nám pomohlo a konečně se nám dařilo soupeře tlačit a dojít si pro vítězství.

Autor: Toli