Přípravka udržela koš na turnaji v Zelenči

Další turnaj Přípravka odehrála v ZŠ Zeleneč, kde se nachází místní hala, prozradilo až pátrání na internetu. Ovšem pátrání pokračovalo i na místě. Po několika pokusech se nám podařilo halu najít a obsadit dívčí šatnu.

V úvodu turnaje nás čekal soupeř ze Sparty. V samotném úvodu jsme soupeře zaskočili a šli do vedení. Dlouho nám to bohužel nevydrželo a soupeř trestal naše chyby. Po první části to bylo nelichotivé vedení soupeře. Během přestávkového bloku jsme si řekli, že nebudeme řešit výsledek, ale hru. A hned v druhé části, jak to bývá, přišel fatál a gól. Zklamání v obličejích, že se zase něco nepovedlo, bylo všeříkající. Tak znova a lépe, ale soupeř byl proti a nadále navyšoval skóre. Během svého střídání dostal krasný načechraný míček Šíma a chladnokrevně zakončil. To bylo radosti. V následujících 2 konečných minutách jsme v sobě našli sílu bojovat a nastříleli jsme 3 branky, z toho jednu vlastní, kdy si míček gólman při výhozu neopatrně vhodil do své brány. Škoda, že se tak nebojovalo od samotného začátku.

Pohled na zápas Ondry Beneše.

Druhým soupeřem byl Olymp Praha. A soupeř to byl se vším všudy. Byl dravý a nebál se a i naši kluci bojovali o každý metr na hřišti. Naše předvedená hra byla daleko lepší než v prvním zápase. Pomalu jsme se rozjížděli. Obstojně se dokázalo bránit, vytvářet šance bylo snad ještě jednodušší, ale zato ta koncovka. V bráně nás držel skvělý Pepa, pro kterého to byl dnes poslední zápas, ale i přes veškerou snahu nedokázal zabránit všemu. A soupeř si došel pro vítězství.

Svůj pohled Vám přináší Tom.

V samotném konci turnaje se schylovalo k bitvě mezi námi a Tatranem. Od samého začátku jsme toužili vyhrát. A sen se začínal pomalu stávat realitou. Skóre se pomalu a jistě navyšovalo v náš prospěch a navíc nás fantastickými zákroky držel Adam v bráně. Předvedena hra nebyla to, co bych očekával, ale zaslouženou výhru si kluci nakonec vybojovali.

Pohled na tento zápas vám přiblíží Samuel.

Děkuji rodičům za podporu, a vynikající kafe ;)

Autor: Toli

Panthers Praha – Sparta Praha :(
Panthers Praha – FbK Olymp Praha :(

o 5. místo: Panthers Praha – Tatran Střešovice :)