Druhý turnaj v sezoně, druhé místo Elévů C

V neděli dopoledne jsme zavítali na Háje, konkrétně do Základní školy Mendelova, kde místní palubovka připomínala spíše kluziště a mantinely spíše bludiště, jelikož se pořadateli vytratily gumy, pomocí kterých mantinely drží při sobě, a izolepa překvapivě mantinely neudržela.

Oba dva první zápasy by se daly shrnout do jednoho. Jednoduché pokyny, že si mají kluci hlídat protihráče, když má soupeř míček, ba naopak, když máme balónek my, najít si volný prostor na hřišti, abych mohl dostat přihrávku, o kterou si samozřejmě křiknu, vstřelení branek problém také nedělalo, ale horší to bylo s běháním, jelikož jsme nezapnuli své nožky tak, jak bychom si představovali. Naštěstí nám to ještě ve skupině stačilo, a i přes tento problém jsme ve skupině vyhráli oba dva zápasy a útočili na postup, o který jsme se porvali s Mladou Boleslaví.

Od začátku zápasu kluci z Boleslavi diktovali tempo hry a my nebyli schopni reagovat na jejich styl hry. Nedokázali jsme plnit pokyny, které jsme v předešlých dvou zápasech plnili, a náš soupeř toho dokázal s přehledem využít díky svému kolotoči, který se víceméně točil po celou dobu zápasu, a my jen přihlíželi, jak se točí. Klukům jakoby stačilo, že jsou ve finále, není potřeba dál hrát a jsou spokojeni s druhým místem, které jsme nakonec po právu obsadili. Tento zápas si rozhodně za rámeček nedáme a samotný výkon? Co nejrychleji zapomenout a pamatovat si, že zápasy se sami nevyhrávají a je potřeba hrát po celou dobu turnaje!!

Kluky chci pochválit za první dva zápasy a rodičům za podporu.

Autor: Poky

Panthers Praha – FA MB Dalovice 11:2
Panthers Praha – FBK Olymp Praha 11:7
Panthers Praha – Technology florbal MB Green 4:13