Starší žáci A v Kladně pátí

Starší žáci A vyrazili na další turnaj do nedalekého Kladna.

V prvním zápase nás čekal Chodov, kterému jsme měli co vracet – na předchozím turnaji jsme s ním prohráli o bod. První třetinu jsme začali výborně a rychle šli do vedení po dvou brankách Petráka a jedné trefě Petráně. Drželi jsme míček a v poklidném tempu si hlídali průběh zápasu, byli jsme jasně lepším týmem, z nepochopitelných důvodů jsme ale z ničeho nic pustili soupeře do hry a úplně jsme odešli po psychické stránce. Upřímně jsem u této kategorie nikdy neviděl, aby jeden tým byl celý zápas na balonu, z každého brejku ale dostal branku. Těch nám soupeř nasypal osm a v konečném výsledku jsme tak prohráli 7:8.

Druhý zápas nás čekal proti domácímu Kladnu, který rozstřílel Chodov 8:2. Celé utkání jsme hráli ze zatažené obrany, spoléhajíc se na rychlé protiútoky, a minimálně v první třetině se naše taktika osvědčila – skóre bylo smírné 1:1. Po přestávce jsme zkusili hrát s větší dravostí směrem do útoku, což sice mělo za následek zlepšený výkon, zároveň se však otevřela okénka v naší obraně, čehož technicky a takticky mnohem zkušenější Kanonýři dokázali využít a přetlačili nás. Bylo znát, že v těchto herních aspektech musíme ještě hodně zabrat. Prohráli jsme 1:4.

Na třetí, poslední zápas, ve kterém nám šlo o udržení v koši jsme čekali něco přes tři hodiny, čehož jsme využili náležitě a poobědvali produkty z místního automatu. Evidentně nám to pomohlo, poněvadž celé utkání bylo v naší režii a soupeře z Kobylis jsme prakticky do ničeho nepustili. Poctivou hrou do obrany a pěknými kombinacemi jsme Sokoly přehrávali ve všech směrech, což vyústilo v pohodlné vítězství 6:0 a radost z udrženého druhého koše.

Fotky na facebooku

Děkujeme rodičům za podporu.

Panthers Praha – Florbal Chodov 7:8
Panthers Praha – Kanonýři Kladno 1:4
Panthers Praha – Sokol Kobylisy 6:0 (o 5. místo)

Autor: Jenča