V neděli v dopoledních hodinách se uskutečnil další turnaj našich nejmenších princezen

Prvním soupeřem nám byl domácí celek Bohemians. Dresy zelenobílých nás převyšovaly počtem a nás čekala tajenka, kdo půjde do brány.  Laila se úkolu zhostila a vyzkoušela si to. V úvodu nám soupeř odskočil, ale naštěstí pro nás přišel obrat, a dokonce vedení. To nám dlouho nevydrželo, soupeř srovnal a odskočil do vedení, které si udržel až do samotného konce. I tak to byl vyrovnaný zápas, kdy holky předvedly, že se soupeře nezaleknou a budou bojovat o každý metr hřiště.

Druhým soupeřem nám byl celek Sparty. V bráně si to vyzkoušela Eliška. Zápas se nesl v podobném duchu. Hra se přelévala ze strany na stranu. Více ze hry měla Sparta, která nás zaskočila svou hrou. Naše nesoustředěnost umožnila Spartě odskočit do několikabrankového rozdílu, který se nám podařilo alespoň korigovat. Druhá půle byla ve stejném duchu jako první. Soupeř měl více ze hry a zaslouženě vyhrál. Nám to ukázalo nedostatky, na kterých budeme pracovat.

Konečným soupeřem nám byl celek Tigers. Celá první půle se nesla v duchu vyrovnaného florbalu. Hra se přelévala ze strany na stranu a góly padaly jako na běžícím páse. V zápase rozhodla druhá půle, kdy nám soupeř odskočil a nám se pak nedařilo skoro nic.

Holkám děkuji, že dorazily, rodičům za podporu. A trenér má inspiraci na čem dál pracovat.

Autor: Toli