Dorost B zvládl svůj jediný zápas téměř na jedničku.

Dorost „BB se vydal do města motorů, změřit síly s Jeleny. Čekalo nás pouze jedno utkání a papírovými favority jsme byli my, jelikož unhošťští chlapci a dívky se krčili na posledním místě.

Zápasový účet jsme otevřeli až v šesté minutě zápasu, když našel Beneš osamoceného Netušila před prázdnou bránou, a ten se nemýlil. Do přestávky stihl ještě vymést víko Voves a do kabin se šlo za pohodlného stavu 2:0. Naše kostrbatá hra, která leckdy troskotala na zbrklých přihrávkách a náhozech do země nikoho, však začala dostávat do šance i soupeře. Ten tuto příležitost využil a nejprve snížil na 2:1, aby po dalších našich dvou trefách korigoval na 4:2. To bylo sice z jeho strany vše, ale nebýt několika výborných zákroků Vataščina, mohl být gólový účet Jelenů bohatší. My jsme naopak do přestávky ještě přidali další branku a opět se uklidnili trochu na hokejkách i v hlavě. Ve třetí třetině jsme konečně začali používat doporučený recept na instantní přípravu gólových šancí a tak jsme ještě přidali další tři góly a odvezli si výhru 8:2.

Zápas se slabým soupeřem jsme ovládli jednoznačně. Ovšem na to, že před naším zápasem měli Jeleni pět vstřelených branek, tak nám až příliš zatápěli. Je bezpodmínečně nutné přidat na důrazu v obranné fázi naší hry, jelikož někteří našlapují kolem soupeře po špičkách, jakoby ho snad nechtěli probudit ze snu. Neustále je potřeba pracovat na odstranění zbrklé hry, která pramení z toho, že nemáme hlavu nahoře, kontrolujeme si tenisky a pak dáváme přihrávky naslepo.

Panthers Praha B – Jeleni Unhošť 8:2