Smolný, bojovný a náročný nedělní turnaj Elévů B

Těmito přídavnými jmény by se dal shrnout stručně třetí turnaj elévů B. Smolný týkající se zejména výsledků. Bojovný, jelikož kluci ukázali, že jsou velcí bojovníci a praví panteři. Náročný fyzicky pro kluky a psychicky zejména pro rodiče a trenérku.

Je známo, že ranní zápasy Pantherům napříč všemi kategoriemi neprospívají. Nejinak tomu bylo také v tomto případě. Postavil se proti nám pražský soupeř Olymp – Apollon, který přijel na tento turnaj se dvěma celky. Kluci obdrželi jasné úkoly a bohužel podařilo se je splnit pouze částečně. Snad útočit a střílet na branku vedla k zapomínání hlídání hráčů a vracení se do obrany. Nešťastné nahrávky naslepo soupeř zachytával a leckdy i trestal. Ve druhém poločase se kluci probrali a hráli mnohem lépe.
.
Druhé utkání skupiny jsme sehráli s Černošicemi, které se jevily jako lehčí soupeř než předchozí. Stálo nás toto utkání hodně sil, ale kluci jakoby se o velké pauze mezi zápasy proměnili zase v ty akční a bojovné hráče, které trenéři vídají na tréninzích.
.
Po pár zmatcích o rozpisu zápasů o umístění nás čekal Start98, se kterým jsme sdíleli šatnu. Kluci předváděli podobný výkon, co ve druhém zápasu. Za leckteré kombinace a akce by se nestyděl ani extraligový hráč, za což jednoznačně velká pochvala pro celý tým.
.
Celkově na turnaji hráči předvedli, co v nich je a hlavně týkající se bojovnosti. Za předvedenou hru se nemusí stydět žádný z nich ani věšet hlavu nad smolnými výsledky. Někdy to tak prostě chodí a trenéři jsou s předvedeným výkonem velice spokojeni. Je vidět, že se zlepšuji a natrénované dovednosti aplikují v zápasech, což je ideální. Samozřejmě je na čem pracovat, ale to nic nemění na tom, že všichni hráli hezky a mohu vyhodnotit turnaj jako úspěšný, co se týče sportovního výkonu.
.
Nashle na příštím turnaji, kde jim ještě víc ukážeme, co v nás je. Takže soupeři těšte se!
.
Autor: Andy