Parádní výkon Elévek

Během svatomartinského víkendu odehrály elévky další turnaj, tentokrát ve 126 let staré sokolovně v Michli.

První složitý úkol nás čekal už po příchodu do budovy, najít šatnu a hlavně samotné hřiště nebyl vůbec lehký úkol, protože celá sokolovna bylo jedno velké bludiště. Následně jsem se opět složitě domlouvaly, kdo bude v bráně, “Černý Petr“ tentokrát padl na Kamilku, Adélku a Anetku.

Úvodní utkání jsme odehrály s pražskými Kunraticemi a byl to od začátku do konce naprosto vyrovnaný zápas. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a k vidění byly pěkné šance na obou stranách. Po první polovině jsme musely bohužel dohánět dvoubrankovou ztrátu, avšak druhou část jsem vyhrály jednoznačně 4:1. Třešničkou na dortu byla rozhodující branka Anetky v poslední vteřině zápasu, takže jsem se mohly radovat z výhry.

Druhý zápas začal velice takticky, oba týmy zodpovědně bránily a spíše se čekalo na chybu soupeře. Jako v předchozím zápase se hrálo o každý centimetr na hřišti až do poslední vteřiny zápasu a oba týmy předvedly velice vysoké nasazení.

Třetí zápas byl už jednoznačně v naší režii. V úvodu se nám sice nedařilo vstřelit branky, ale po poločase jsme se probraly a začalo nám to tam padat jako po másle.

Všechny holky předvedly na tomto turnaji fantastický výkon na hraně svých možností a patří jim obrovská pochvala! Jen tak dál do dalších bojů!

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů

Panthers Praha – Start98 Kunratice 7:6
Panthers Praha – Fbk Olymp Praha 6:6
Panthers Praha –Wizards DDM Praha 10 10:3