Juniorky bojovaly s vedoucím týmem

V mrazivém sobotním dni juniorky zavítaly do vzdálené Bystřice. Ještě než začal první zápas, už jsme věděli, že nic nebude lehké. Naše mladá naděje Kateřina Kubištová si zapomněla sálovky, a tak jsme prvních 20 minut řešili, v čem bude hrát.

Po taktické poradě jsme šli na to  a obávaný zápas s Plzní mohl začít.. Střetly jsme se totiž s nejlepším týmem tabulky a podle toho bohužel vypadal i průběh zápasu. Neuběhlo ani 30 vteřin a už bylo vidět, kdo tu bude tahat za delší konec lana. Za dalších 14 minut se soupeřkám podařilo vstřelit ještě další 3 branky a první třetina tak skončila za stavu 0:3. Druhá třetina byla jako přes kopírák, i když už bylo velmi vidět, že odcházíme po fyzické stránce, a soupeř  přidal dalších 6 branek. Po takto neúspěšných třetinách se v nás objevil ještě kousek bojovnosti a v poslední části se nám podařilo vstřelit 2 branky.

Stále je hodně na čem pracovat. Rád bych pochválil výkon Štěpánky v brance, která nás v první a ve třetí třetině velmi podržela. I Denisu Vajdlovou, na které je vidět velký progres. A pochvalu zaslouží i Adela Procházková za velkou bojovnost, i když 2 trestné minuty za vzdálenost se už nesmí opakovat.

Děkujeme rodičům za podporu a za odvoz. Snad příště za tři body.

Autor: Jenča

Panthers Praha – FBŠ Slavia Plzeň 2:10 (0:3, 0:6, 2:1)