Stříbrné Radlice Starších žákyň

Starší žákyně v domácím prostředí vybojovaly finále.

V prvním zápase jsme se utkaly s Bohemkou. Hned na začátku jsme odskočily do dvoubrankového vedení. Potom naše tempo polevilo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. O poločase k nám Toli promluvil a do druhé poloviny jsme vstoupily s větším nasazením. I přes menší zaváhání jsme zápas dotáhly do vítězného konce.
Kačka Strnadová

Ve druhém zápase nás čekal docela jednoduchý soupeř, kterým byl Sokol Královské Vinohrady. Hned od první minuty jsme si myslely, že soupeře porazíme, přistoupily jsme na jejich tempo a nemakaly jsme, přesto výsledek po první třetině byl 4:1 pro nás. O poločase nám trenéři řekli, co máme zlepšit, zařvali jsme si a šli jsme na to. Druhá půle byla o hodně lepší než ta první a zápas skončil 6:3 pro nás.
Monča a Terka Rožumbergovy

Do posledního zápasu v boji o první příčku jsme nastoupily proti Novému Strašecí. Tempo naší hry bylo ospalé a zbytečně jsme dělaly chyby v rozehrávce. Přesto se nám podařilo díky přihrávkám Kačky Strnadové utéct soupeři o dvě branky. Do druhého poločasu, i přes Toliho a Danovo nabádání, jsme nevstoupily o moc lépe. Stále nám dělal problém vracet se z útoku do obrany a chybělo i štěstí v koncovce. Jen díky skvěle chytající Janě jsme zápas dotáhly do stavu 2:2. a tak následovaly nájezdy. První série vítěze neurčila, až v druhé se rozhodlo o šťastnějším konci pro soupeřky.
Aďa Nie

Hodnocení Dana Ježila:
„Holky se postupem turnaje zlepšovaly a přidávaly na bojovnosti a důrazu. Výsledkem toho bylo krásné finále, ve kterém nakonec vyhrál tým, ke kterému se více přiklonilo štěstíčko. Turnaj nám ukázal spoustu pozitiv i negativ, na kterých budeme muset zapracovat.“

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem soupeřům, fanouškům, rodičům a pořadatelům, kteří dorazili do radlické nafukovačky.