Mladší žáci předvedli mnohem lepší výkon než na minulém turnaji, bohužel ale opět na 4. místě

Až vám někdo řekne, že jede tam, kde to ani GoogleMaps neznají, tak jel právě tam, kde mladší žáci odehráli svůj 3. turnaj. Nejen špatná dopravní situace za Prahou, ale i ukrytá hala SH ZŠ Nehvizdy zdrželo mnoho účastníků turnaje, včetně trenéra. Na zápas od 9, dorazil v 8:58 (někdo by řekl právě včas) trenér, který během 2 minut musel napsat zápis, svolat tým, říct rychle taktiku a vrhnout se na první zápas.

Samotné kluky nenapadlo se rozběhat a rozchytat brankáře, takže do zápasu se první lajna vrhla v suchém triku, mezitím co druhá lajna měla minutku na rychlé zahřátí na střídačce. Člověk by řekl, že to bez rozchytání bude pro gólmana těžké, ale Kuba Reguli dokázal opak, chytal jak v tomto, tak po celý turnaj výborně a mockrát podržel tým neskutečnými zákroky. Během první půlky s Bučisem nepadl žádný gól, takže o přestávce bylo konečně trochu času k řečení taktiky a k menší přestavbě lajn. Po začátku druhé poloviny Šimon Jelínek vstřelil první gól, čímž otevřel skóre. Poté to byla taková přetahovaná, akce střídala akci, tyčky zvonily na obou stranách, z čehož vytěžil Bučis jeden gól, čímž srovnal a ustanovil skóre na konečných 1:1.

Do druhého zápasu jsme vstoupili již rozběhaní i s rozchytaným Kubou. Zápas se Startem98 byl těžším zápasem, kde jsme však opět mi otevřeli skóre po přesné střele Marka Linhy. Opět to bylo velmi vyrovnané utkání, ve kterém se čekalo, komu to tam konečně padne. bohužel pro nás to tam padlo Startu98, který tak srovnal. Po poločase jsme opět na soupeře vlétli a začali opět neproměňovat šance. Velké šance měl i soupeř, které ale bezpečně zastavoval Kuba (dokonce i doslova 2 na nikoho, kde vychytal střelu po nahrávce do prázdné brány (nikdo netuší jak). Skóre se už nezměnilo, tedy podruhé výsledek 1:1, který nás poslal do boje o 3. místo.

Na zápas o 3. místo jsme museli čekat skoro 3 hodiny, takže každý využil čas jinak. Někdo se šel projít ven, někdo si střílel v hale a zbytek, který nešel na oběd, hrál na schovku. Zápas o třetí místo se Spartou byl od začátku velmi vyrovnaný. Sparta sice více držela balónek, ale mi hrozili rychlými protiútoky. Přesto ale Sparta jako první dala gól a my poprvé za celý turnaj začali prohrávat. Na začátku druhého poločasu jsme obdrželi další gól, který nás nakopl k lepšímu výkonu. Kluci začali dřít, začali být lepším týmem na hřišti, z čehož Matěj Merkner vstřelil gól na 1:2. Když už to vypadalo, že bychom mohli srovnat skóre, tak Sparta po lobu přes celé hřiště dala gól na konečných 1:3.

Kluci sice skončili na 4. místě, ale jejich výkon byl mnohem lepší, než na minulém turnaji. Všechny chci moc pochválit a doufám, že v příštím turnaji budeme hrát minimálně stejně tak dobře jako v tomto!

Panthers Praha B – FC Bučis Team 1:1

Panthers Praha B – Start98 Praha-Kunratice 1:1

Panthers Praha B – ACEMA Sparta Praha (o 3.místo) 1:3

Autor: Bobr (Petr Vobecký)