Další zkušenosti pro Mladší žákyně.

Další turnaj odehrály mladší žákyně v Mladé Boleslavi v Nové městské sportovní hale. Tentokrát jsme se sešly v dostatečném počtu (8 hráček do pole) a navíc jsme měly stálou gólmanku na všechny zápasy – Káju Křížovou, která věkově spadá ještě do mladší kategorie elévek.

I po dostatečně dlouhé rozcvičce jsme do úvodního zápasu proti Spartě nevstoupily vůbec dobře. Ihned v úvodu jsme inkasovaly několik branek, což nás psychicky potopilo.

Holky sice bojovaly statečně, soupeřky ale minimálně třetím rokem trénují s kluky a rozdíl byl vidět. Vzaly jsme si však z tohoto zápasu drahocenné zkušenosti, hlavně co se týče hry do obrany

Začátek druhého zápasu byl naopak o poznání lepší a několik minut jsme se soupeřkami dokázaly držet krok. Ovšem ještě v závěru první poloviny sokolnice z Nehvizd zařadily na vyšší level a bohužel nám gólově odskočily.

Poslední utkání se neslo v rytmu neproměněných šancí z naší strany. Kája nás dlouho držela v zápasu po výborných zákrocích v bráně, ale bohužel naše koncovka selhávala. Z naší strany to však byl nejlepší zápas a během celého turnaje měly naše výkony stoupající tendenci.

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů