Juniorky odehrály jen jeden zápas

Navzdory vichřici a doporučení expertů vyrazily naše juniorky do Českých Budějovic. A jak se ukázalo, tak jenom k jednomu zápasu proti domácím Štírkám.

Soupeřky nás převyšovaly nejen postavou a věkem, ale ze začátku též dravostí. První třetinu jsme se skoro nedostali za polovinu, ale díky dvěma pěkným akcím a Štěpánce v bráně bylo skóre po patnácti minutách 2:2. Druhá třetina byla ukázkou toho, jak nechceme a nemůžeme hrát. V soubojích jsme byli pozdě a když už jsme je stihli, tak důraz zůstal na střídačce. Rozehrávka byla nepřesná a ustrašená. Soupeřky našeho slabého výkonu samozřejmě využily a nasázely nám tři branky. Pozitivní bylo, že jsme to nevzdali a naopak se zdravě naštvali a třetí třetina byla naprosto odlišná. Trochu jsme vytáhli hráčky k soupeřkám a začalo se častěji hrát u nich na polovině. Přicházely i šance, které až na únik Nikoly zůstaly bohužel neproměněny. A že některé stály za to.
Obecně je ale třeba holky pochválit, protože jsme přijeli ve slabší sestavě a zejména obránci byli po zápase zralí na postel, jelikož hráli ve třech. Oproti minulým zápasům jsme rozhodně zlepšili obranu a branky jsme spíš dostávali po individuálních chybách, než po selhání obranného systému.

Takže makat na tréninku a bude to jenom lepší. A ještě poděkování rodičům, že nás na turnaj dovezli a pak podpořili fanděním (a ještě si koupili trička :-)).

Panthers Praha vs. FBC Štíři České Budějovice 3:5