Junioři zapsali 6 bodů při skóre 29:2

Škodolibost tomu chtěla, že i tento víkend nás čekal první zápas v 8 ráno. Znovu jsme se pokoušeli kluky nabádat k řádné rozcvičce a vysokému tempu na začátku utkání. Po určitých zmatcích s postavením hřiště, kdy se již tak malé kluziště, ještě zmenšilo, jsme čekali, jestli se nám na druhý pokus start do zápasu podaří. A představte si, že se podařil. Kluci na rezervu Bohemky vletěli a od počátku jasně diktovali tempo zápasu. Díky nadprůměrné produktivitě jsme již po první periodě vedli 4:0 a vyjma pár maličkostí neměla naše hra chybu. Výborně zahrály všechny lajny a co bylo důležitější, v dobrém výkonu jsme pokračovali až do konce zápasu. Kdo neviděl, neuvěří, ale po finálním hvizdu svítil na tabuli stav 20:0. Bodově se prosadili úplně všichni hráči, včetně Honzíka v brance. Nutno si přiznat, že soupeř velký odpor nekladl, i přesto je vítězství cenné, zejména proto, že nám právě tyto zápasy mnohdy dělají problémy.

V mezičase jsme sledovali reportáž z úspěšného tažení našich reprezentantů v malé kopané, což nám alespoň trochu zvedlo vlasteneckou náladu, v tu dobu notně pochroumanou volebním výsledkem.

Druhý zápas s Prague Tigers byl o poznání těžší než první, soupeř poctivě bránil a nebezpečné protiútoky nám dělaly nemalé problémy. I přesto jsme však trpělivě dobývali zformovanou hradbu soupeře a postupem času jsme odskočili do bezpečného vedení. Poslední část jsme poté jednoznačně vyhráli v poměru 5:0 a celkově tedy 9:2.

Za předvedené výkony je potřeba všechny do jednoho pochválit. Kluci plnili všechny taktické pokyny a předváděli akce, které jednoduše každého trenéra pohladí na duši. Malou kaňkou je drobné zranění Johna Hodka, které však doufejme nebude vážné.

Děkujeme rodičům za podporu.

Panthers Praha vs. FBŠ Bohemians B 20:0 (online)
Panthers Praha vs. Prague Tigers 9:2 (online)