Druhý turnaj Elévek

Před prvním zápasem jsme opět musely řešit, kdo bude dnes v bráně. Tentokrát na holky už čekala menší golmanská výstroj, takže bylo rozhodování podstatně jednodušší. První a druhý zápas opět chytala Eliška a Anetka, na třetí se dobrovolně přihlásila Laila.

V úvodu turnaje jsme se střetly s Bohemians. Zelenobílý celek nastoupil v podstatně větším počtu, i přesto, že jsme se na tento turnaj sešly v počtu šesti hráček do pole a jednoho brankáře, což bych řekla, že je na naše poměry dobrá účast. V úvodu jsme se soupeřkami držely tempo, ale bohužel nám to nevydrželo do konce zápasu. Z tohoto souboje jsme si odnesly drahocenné zkušenosti ohledně bránění.

Po krátké pauze jsme nastoupily proti domácímu celku, Florbalové akademii. Po první polovině by se dalo říct, že se jednalo o docela vyrovnaný souboj, ale ve druhé části jsme úplně zapomněly recept na gólové zakončení a soupeřky nám již nedosažitelně odskočily.

Poslední zápas jsme odehrály s pražským Tatranem. Od první do poslední minuty to byl vyrovnaný souboj. Na začátku druhé poloviny jsme byly o něco lepší, dohnaly jsme jednobrankové manko z první části, asi 4 minuty do konce jsme dokonce odskočily o dvě branky, ale nakonec jsme se musely spokojit s remízou.

Laila a Kája si zahrály první turnaj a zároveň se oběma podařilo vstřelit premiérovou branku.

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů