Přehlídka panteřích goalkeeprů

Vyspat se posnídat „a pak tradá na Beroun….“, jak zpívá ve své písni XindlX. Sraz 11:15 nic vražedného, však i přesto pro některé nadlidský úkol, co Vaceňáku? Šatnu jsme neobdrželi, a tak jsme museli potěšit nejedno ženské fanynkovské oko převlékáním v „natřískaných ochozech“.

Soupeř z Hlásné na nás povolal bývalého pantera Behyho, který střežil třebáňskou svatyni. V poli už to bylo horší a šestice statečných v modrých dresech nám nestačila v žádné herní činnosti. Jediné, co se soupeři povedlo bylo uspání našich 15 borců v poli. Po 45 minutách mnozí z nás nemohli najít na svém čele ani známku slané tekutiny (myslím pot). Zápas jsme s přehledem ovládli a po výhře 6:0 se těšili na dalšího soupeře.

V zápasové pauze jsme ještě stačili prohodit pár slov s dalším bývalým panterským golmanem Tomášem Kuderou, který nastupuje nyní v týmu Falcon.

Pak už nás čekal zápas, který nás měl prověřit již více, a tak se i stalo. Teda hlavně proto, že soupeř hrál v deseti a přinutil nás hrát trochu aktivněji. Za stavu 2:0 proti nám sudí nařídil nájezd, který soupeř využil a už už už už už se zdálo, že nastane drama, ale ne. V druhé třetině jsme přidali ještě nějaké branky, soupeř taky jednu, ale vše jsme z bravurou zvládli  a dotáhli vše do vítězného konce. „a pak tradá z Berouna…..se šesti body“.

Panthers Praha B 6:0 Hlásná DDM Praha 10 B (online)

Panthers Praha B 7:2 Prague Tigers B (online)

Autor: Kamil